Οι υποψήφιοι στις εκλογές της ΕΤΗΠΤΑ

Κατηγορία: Media

Μετά τη λήξη της υποβολής των υποψηφιοτήτων, η Εφορευτική Επιτροπή της ένωσης Τεχνικών Ημερήσιου και Περιοδικού Τύπου Αθηνων (ΕΤΗΠΤΑ) ανακήρυξε ως υποψηφίους για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής στις αρχαιρεσίες…

που θα διεξαχθούν 17 και 18 Μαρτίου 2019 τους κάτωθι συναδέλφους, οι οποίοι συμμετέχουν στους εξής συνδυασμούς:..
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
«ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ για την ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ των Τεχνικών Τύπου της ΕΤΗΠΤΑ» 
Διοικητικό Συμβούλιο

  1. ΑΒΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη
2. ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
3. ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΛΑΚΗΣ) του Παναγιώτη
4. ΑΠΕΣΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (συνταξιούχος) του Ματθαίου
5. ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
6. ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (συνταξιούχος) του Στεφάνου
7. ΚΟΛΛΑΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (συνταξιούχος) του Γεωργίου
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα
9. ΛΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (συνταξιούχος) του Κωνσταντίνου
10. ΛΟΥΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
11. ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
12. ΜΠΑΡΜΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
13. ΜΠΕΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
14. ΝΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή
15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Αλεξάνδρου
16. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου
17. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) (συνταξιούχος) του Επαμεινώνδα
18. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Σάββα
19. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (συνταξιούχος) του Παναγιώτη
20. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (συνταξιούχος) του Ιωάννη
21. ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (συνταξιούχος) του Ιωάννη
22. ΦΟΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
23. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (συνταξιούχος) του Γεωργίου
Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΛΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
«ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΤΥΠΟΥ»
Διοικητικό Συμβούλιο
  1. ΑΛΟΣΚΟΦΗΣ ΑΛΦΡΕΔΟΣ-ΜΑΓΔΗΣ (συνταξιούχος) του Γουίλλιαμ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (συνταξιούχος) του Χρήστου
3. ΒΟΥΡΓΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
4. ΒΟΥΡΓΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
5. ΒΡΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (συνταξιούχος) του Χρήστου
6. ΔΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Μάριου
7. ΔΟΥΜΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλεξάνδρου
8. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) (συνταξιούχος) του Στυλιανού
9. ΚΑΝΕΛΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αριστείδη
10. ΚΕΦΑΛΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του Νικολάου
11. ΚΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (συνταξιούχος) του Βασιλείου
12. ΚΟΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Χρήστου
13. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
14. ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
15. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
16. ΛΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του Νικολάου
17. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (συνταξιούχος) του Λεωνίδα
18. ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χαριλάου
19. ΜΠΕΛΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
20. ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
21. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
22. ΡΗΓΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
23. ΡΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
24. ΣΑΛΛΙΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ
25. ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Φωτίου
26. ΤΣΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
27. ΧΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου
28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικήτα
29. ΧΡΥΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ηλία
Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΑΛΟΣΚΟΦΗΣ ΑΛΦΡΕΔΟΣ-ΜΑΓΔΗΣ του Γουίλλιαμ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του Νικολάου
4. ΚΟΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου
5. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Λεωνίδα
6. ΡΟΣΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
7. ΣΑΛΛΙΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Εμμανουήλ
ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ»
Διοικητικό Συμβούλιο
  1. ΛΥΓΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (συνταξιούχος) του Χρήστου
Εξελεγκτική Επιτροπή
  1. ΛΥΓΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

Οι αρχαιρεσίες για ανάδειξη ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ και ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, στην ΕΤΗΠΤΑ θα διεξαχθούν στα γραφεία της Ένωσης (Αριστείδου 10-12, Αθήνα, 2ος όροφος)
Κυριακή, 17-3-2019 από ώρα 8:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ.
Δευτέρα, 18-3-2019 από ώρα 8:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ. 

Λόγω παρουσίας δικαστικής αντιπροσώπου στις Αρχαιρεσίες είναι υποχρεωτική η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας ή άλλου δημοσίου εγγράφου που να αποδεικνύει την ταυτοπροσωπία.

zoornalistas.blogspot.gr